Publică și caută anunțuri gratuite online!

Assistant Manager

Agenția ANEVA Human Resources recrutează personal pe postul de Assistant Manager pentru una dintre companiile colaboratoare. Așteptăm un CV din partea dumneavoastră pe adresa iar în cel mai scurt timp veți fi contactat/ă de către unul dintre reprezentanții noștri în vederea stabilirii unui interviu.

Candidatul ideal:

Atitudine pozitivă și orientată spre client
Abilități de comunicare, organizare, managementul timpului
Capacitate de a avea atenția distributivă și punctualitate
Adaptabilitate și flexibilitate
Abilități de a folosi calculatorul

Responsabilitățile angajatului:
Preluarea apelurilor agenției și medierea/transferul acestora
Organizarea și distribuirea în agendă a cerințelor/evenimentelor din cadrul companiei
Activități de natură administrativă
Păstrarea relațiilor cu clienții prin intermediul telefonului sau prin email și informarea acestora
Activități de protocol
Activități de promovare a ofertelor companiei
Actualizarea zilnică a bazei de date

Beneficii:
Pachet salarial atractiv
Oportunități de dezvoltare profesională
Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic

Jud. Cluj, Cluj-Napoca

Preț: 0,00 RON

Anunț publicat pe 21 March '18
Anunț expirat pe 20 May '18

Detalii specifice

Tip
Oferta

Date contact

Telefon
0727105516