Publică și caută anunțuri gratuite online!

Secretar/a

Agentia Aneva Human Resource recruteaza persoane pentru postul de SECRETAR/A

Candidatul ideal:
Studii superioare finalizate
Abilități de comunicare, organizare, managementul timpului
Atitudine pozitivă și orientată spre client
Capacitate de a avea atenția distributivă și punctualitate
Adaptabilitate și flexibilitate
Abilități de a folosi calculatorul

Responsabilitățile angajatului:
Preluarea apelurilor agenției și medierea/transferul acestora
Organizarea și distribuirea în agendă a cerințelor/evenimentelor din cadrul companiei
Activități de natură administrativă
Păstrarea relațiilor cu clienții prin intermediul telefonului sau prin email și informarea acestora
Activități de protocol
Activități de promovare a ofertelor companiei
Actualizarea zilnică a bazei de date

Beneficii:
Pachet salarial atractiv
Oportunități de dezvoltare profesională
Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic

CV-urile se trimit pe adresa:

Jud. Cluj, Cluj-Napoca

Preț: 0,00 RON

Anunț publicat pe 21 March '18
Anunț expirat pe 19 June '18

Detalii specifice

Tip
Oferta

Date contact

Telefon
0727105516